Jak zdobyć pracę w e-marketingu w Polsce? Darmowy webinar DIMAQ dla obywateli Ukrainy

Jak zdobyć pracę w e-marketingu w Polsce? Darmowy webinar DIMAQ dla obywateli Ukrainy

Z myślą o osobach z Ukrainy i ogromnym zapotrzebowaniem, DIMAQ organizuje dla nich bezpłatny webinar o tym, jak można wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu i jakie są możliwości zdobycia pracy na polskim rynku e-marketingu. Webinar prowadzony będzie w języku angielskim. 

Poruszone zostaną m.in. takie kwestie, jak struktura rynku marketingu cyfrowego w Polsce, jakie są możliwości zatrudnienia i gdzie w ogóle znaleźć oferty pracy. Doradca kariery poradzi również, jak ubiegać się o pracę w Polsce, dając praktyczne wskazówki o tym, jak powinno wyglądać CV i jakie są procesy aplikacyjne.


#SolidarniZUkraina

Dimaq dla Ukrainy

 

🇺🇦The webinar is dedicated especially to our Ukrainian friends 🇺🇦

💬During the event digital and HR experts will present information, tips on how to find a job in the digital marketing sector. The meeting will be held in English on the LiveWebinar platform. Participation is free of charge.

📌 AGENDA 📌

 ➡Digital marketing market in Poland: market structure, job opportunities, where to find job offer – Marta Ulman and Jakub KwaczyńskiGoldenSubmarine
 ➡How to apply for a job in Poland – with practical tips around CVs and application processes – Sandra Bichl, Career Advisor, Career Angels
 ➡Free DIMAQ courses – Ewa OpachIAB Polska Poland
 ➡Q&A

REGISTER HERE ➡ https://lnkd.in/gCsWk6bq

#SolidarityWithUkraine

________________________________________________________________________________________________
Źródło/foto: mat. prasowe

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze