Rocket Jobs Poleca #71

Rocket Jobs Poleca #71

Hej, przychodzimy do Was z kolejną porcją ciekawych artykułów, które niedawno pojawiły się w sieci. Poniżej znajdziecie linki do materiałów m.in. o tym, czy warto zatrudniać marketera, jak skutecznie napisać call to action,  jak też o sposobach na zaangażowanie swoich pracowników. 

🚀 Firmy często uważają, że same zadbają o swój marketing, co równie często jest mylnym podejściem. W poniższym tekście od Casbeg znajdziecie kilka kluczowych informacji na temat marketera – kiedy i dlaczego warto go zatrudnić oraz czym się kierować przy jego wyborze.

[KLIK]

🚀 Branża e-commerce przeżywa swój rozkwit, który skutecznie przyspieszyła pandemia koronawirusa. Monterail przeprowadził wywiad z zespołem Spree Commerce, który odpowiada za najszybciej rozwijającą się platformę e-commerce.

[KLIK] 

🚀 Call to action to po prostu wezwanie do działania. Umiejętnie napisane potrafi skrócić czas np. decyzji zakupowej. Kiedy je dodawać, jak tworzyć i następnie mierzyć jego efektywność? Tego dowiecie się z poniższego artykułu na łamach bloga Semahead.

[KLIK]

🚀 Sukcesem firmy tak naprawdę zawsze są ludzie. Jak pracowników zmotywować do zaangażowania? Co im najbardziej przeszkadza w kreatywnym działaniu? Poniżej znajdziecie skuteczne kompendium wiedzy na temat budowania skutecznego teamu od Leanpassion.

[KLIK]

🚀 Jak sprawić, aby firma zajmująca się oprogramowaniem zajmowała wysokie miejsce w Google bez dużych nakładów finansowych? Badanie słów kluczowych, optymalizacja strony pod kątem technicznym – to tylko część działań, które mogą przynieść sukces. Sprawdźcie w anglojęzycznym artykule zaserwowanym przez Digiffic, jak poprawić skuteczność SEO.

[KLIK]  


📢 Zapraszamy także do naszych grup:

➡ Social Media Jobs ➡ https://bit.ly/2GB5MXs
➡ Advertising/PR Jobs ➡ https://bit.ly/1Puw3z5
➡ Marketing – Pierwsza Praca ➡ https://bit.ly/2F6uQU3
➡ Rocket Jobs > 10K ➡ https://bit.ly/2AkLuMn
➡ Sprzedaż cała Polska ➡ https://bit.ly/2RMpMIG
➡ Design cała Polska ➡ https://bit.ly/2JOIkFI
➡ Marketing, e-commerce, SEO/SEM ➡ http://bit.ly/32uFhsq
➡ Rocket Community ➡ https://bit.ly/2PQofkI

🚀 na nasz fanpage: ➡ https://www.facebook.com/RocketJobsPolska

💪 na naszego LinkedIna: ➡ https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama: ➡ https://www.instagram.com/rocketjobspolska

Starszy redaktor projektĂłw specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze