Rocket Jobs Poleca #84

Rocket Jobs Poleca #84

Przychodzimy do was z kolejną porcją wartościowych materiałów na temat reklamy, prowadzenia projektów czy tego, jak tworzyć skuteczny kontent. Sprawdźcie, co warto przeczytać.

🚀 Przed wami praca z zewnętrznym zespołem na odległość? Różnice lokalizacji i stref czasowych mogą komplikować realizację projektu. Od czego więc zacząć? Doskonałym rozwiązaniem może być… warsztat odkrywania. Sprawdźcie, na czym polega w materiale przygotowanym przez Monterail.

[KLIK]

🚀 Czy słyszeliście o chmurze publicznej? Jak możemy przeczytać w materiale przygotowanym przez FOTC: „to globalna infrastruktura zarządzana przez dostawcę, dająca użytkownikom dostęp do setek zaawansowanych usług od poczty firmowej i dysku, przez maszyny wirtualne i usługi dedykowane tworzeniu aplikacji, po modele uczenia maszynowego i usługi analizy Big Data”. Dostęp do niej ma każdy użytkownik, a do korzystania z chmury nie potrzebuje żadnego specjalistycznego sprzętu. Jakie jeszcze są korzyści z korzystania z tego rozwiązania? Sprawdźcie w materiale.

[KLIK]

🚀 Czy chcecie zwiększyć wzrost wyników finansowych w waszej firmie? Sprawdźcie, jak może wam w tym pomóc marketing automation, dzięki któremu udoskonalone mogą zostać wszystkie procesy związane z reklamą, sprzedażą czy content marketingiem. Szczegóły na jego temat znajdziecie w materiale przygotowanym przez MGMedia.

[KLIK]

🚀 Czy zastanawialiście się, dlaczego wasze reklamy w social mediach nie działają? Powodów może być wiele, ale wśród nich najczęściej pojawia się po prostu za mało skuteczny tekst i/lub grafika. Jak zatem je tworzyć, aby od początku odpowiadały na potrzeby współczesnych klientów? Tego się dowiecie z tekstu przygotowanego przez firmę KAMAN!.

[KLIK]

🚀 „Bite, snack, meal” to technika opracowana przez Leslie O’Flahavan w 1996 roku. Amerykańska guru content writingu o swojej metodzie mówi też jak o „metaforze głodu treści”. Na czym dokładnie polega ta strategia, która pomimo upływu lat nadal się sprawdza? Sprawdzicie to w materiale przygotowanym przez Sunrise System.

[KLIK]

________________________________________________________________________________________________

Źródło zdjęcia głównego: mat. własne

Starszy redaktor projektĂłw specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze