UX Poland w odmienionej formule

UX Poland w odmienionej formule

W tym roku mija 11 lat, odkąd UX Poland eksploruje z Wami branżę User Experience, Service Design i Customer Experience. Każdego roku tworzą przestrzeń, gdzie grono prelegentów dzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Tegoroczna edycja będzie miała zupełnie inny charakter – OFFLINE ONLINE połączą się dla Waszego komfortu. Będziecie mogli wybrać, czy 1 i 2 października chcecie spędzić w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie i zbić piątkę z UX’owym zespołem, czy wolicie oglądać prelekcje z Waszej kanapy.

 

UX Poland 2020

Więcej informacji o wydarzeniu, prelegentach i biletach znajdziecie tu: https://uxpoland.com
Rocket oczywiście objął ten event swoim patronatem i ma niespodziankę specjalnie dla swojej ukochanej społeczności. Wystarczy, że podczas kupowania biletów w odpowiednim miejscu wpiszecie rocketjobs, a zapłacicie 15% mniej! Ale spieszcie się: kod będzie aktywny tylko do 17.09 do godz 23.59 🙂

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze