Tysiące ebooków w niskich cenach, dzięki którym zdobędziesz wiedzę z twojej branży

Tysiące ebooków w niskich cenach, dzięki którym zdobędziesz wiedzę z twojej branży fot. Shutterstock.com / stockfour

Tak jak w sporcie liczą się regularne treningi, tak i praca umysłowa wymaga utrzymania najwyższego poziomu sprawności intelektualnej. Szczęśliwie, w dzisiejszych czasach całą taką bibliotekę można mieć na wyciągnięcie ręki. Z okazji 11. urodzin księgarnia internetowa Ebookpoint przygotowała promocję z rabatami aż do -98 proc. na ebooki, audiobooki i kursy. Promocja jest aktywna tylko do soboty (05.11), więc warto się pospieszyć! Ponadto, możecie wykazać się w konkursie kreatywnego pisania i zawalczyć o atrakcyjne nagrody!

Czytanie towarzyszy nam już od najwcześniejszych lat, bawi i poruszaj, ale także rozwija umysł i rozbudza kreatywność. Z pewnością te cechy przydają nam się obecnie, w budowaniu indywidualnej drogi zawodowej. W natłoku codziennych obowiązków łatwo zapomnieć o korzeniach, które nas ukształtowały. Przykładowo, czy pamiętamy, co czytaliśmy mając 11 lat? A wiedza ta może nam się przydać w urodzinowym konkursie Ebookpoint, który trwa do 20 listopada 2022 roku. Więcej o konkursowej zabawie, dowiesz się ze strony e-księgarni.

specjalna promocja na ebooki, audiobooki i kursy

To nie tylko sama w sobie świetna zabawa, ale również okazja do zgarnięcia czytników ebooków, toreb oraz bonów o wartości do 300 zł. Co więcej, nie trzeba być zwycięzcą żeby coś zyskać! Na każdego zainteresowanego czeka darmowy ebook, do wyboru cztery pozycje, w tym doskonałe kompendium „Daj się zrekrutować! Jak przygotować się do procesu rekrutacji” autorstwa Agnieszki Ciećwierz. Sugerujemy, czym prędzej skorzystać z oferty, ponieważ trwa ona tylko do 5 listopada 2022 włącznie! Podczas akcji, mole książkowe mogą połasić się na aż 52000 tytułów ebooków, audiobooków, książek oraz kursów wideo. Z naszej strony polecamy kilka z nich.

Ebookpoint. Promocja na ebooki, które przydadzą się w twojej branży

książka o SEO

SEOrigami. Sztuka pisania unikatowego (nie tylko na potrzeby pozycjonowania)
Piotr Kaleta
39,90zł 19,90zł

Optymalizacja wyszukiwań (SEO) kojarzy wam się mozolnym i odtwórczym procesem? Nic bardziej mylnego! W tym nowatorskim poradniku Piotr Kaleta umiejętnie tłumaczy, jak pieczołowicie składać zdania i treści, żeby uzyskać unikalne, niespotykane nigdy wcześniej przesłania. Dzięki takiemu podejściu, wasze teksty szybko przybiorą wyjątkową formę, która przypadnie do gustu nie tylko algorytmom Google’a, lecz również czytelnikom. Ponadto, książka oferuje szereg praktycznych porad, jak poprawić unikalność w różnych domenach życia, nie tylko przy pozycjonowaniu stron internetowych. Serdecznie polecamy tę pozycję, dzięki której uwolnicie waszą kreatywność, by poszybowała niczym piękny papierowy łabędź.

 

ebookpoint

Copywriting sprzedażowy. Język korzyści w praktyce
Justyna Bakalarska-Stankiewicz
42,90zł 19,90zł

W sztuce pisania Muzy nie zawsze bywają przychylne, zwłaszcza, gdy chodzi o teksty sprzedażowe. Rządzą się one bowiem zestawem własnych, niezachwianych praw redakcyjnych. Nie chodzi bynajmniej o usilne wykazywanie się erudycją, lecz właśnie konstruowanie zawartości w sposób przystępny dla każdego czytelnika i zachęcający go do finalizacji transakcji. W tym celu należy przede wszystkim określić potrzeby i motywacje swoich odbiorców, by następnie zareagować na nie właściwie angażującymi treściami. Jak tego dokonać? Na czym polega enigmatycznie brzmiący „język korzyści”? Na te i wiele innych pytań odpowie wam przewodnik wraz z zeszytem ćwiczeń autorstwa Justyny Bakalarskiej-Stankiewicz.

 

e-book o ekonomii alternatywnejGood Economics Nowe rozwiązania globalnych problemów 
Abhijit Banerjee, Esther Duflo
39,99zł 24,90zł

Ostatnie lata obfitowały w dramatyczne wydarzenia, które poważnie wpłynęły na życie każdego z nas. Jeśli od czytania codziennych wiadomości ogarnia was poczucie wszechobecnego chaosu i niestabilności, warto poszerzyć perspektywę. Laureaci Ekonomicznego Nobla, Abhijit Banerjee i Esther Duflo, podważają dogmaty tej nauki, by rzetelnie przedstawić globalne wyzwania oraz wskazać ich rozwiązania. W efekcie powstało budujące i przywracające optymizm dzieło, które demonstruje, w jaki sposób ludzkość może poradzić sobie z problemami, takimi jak niekontrolowany rozwój technologii czy dynamiczne zmiany klimatu. Jednocześnie, autorzy tłumaczą, jak ekonomia może reorientować się na ludzkie potrzeby i pełnić swoją misję w XXI wieku.

 

praktyczny poradnik dotyczący radzenia sobie z życiem w kulturze zapierd**luNie daj sobie wejść na głowę. Jak pozostać sobą w kulturze zapier**lu
Jarosław Gibas
49,00zł 23,90zł

Na tej ziemi, pod tym niebem nasze życie toczy się w ciągłym pędzie. Praca, dom, sen i tak nieprzerwanie przez kolejne 40 lat. Dlaczego? Ponieważ żyjemy w społeczeństwie zorientowanym na tak zwaną kulturę zapier**lu. Im szybciej jednak zdamy sobie sprawę, że otaczająca nas rzeczywistość wyciska z nas ostatnie soki życiowe, tym łatwiej będzie się jej przeciwstawić. Jarosław Gibas brutalnie demaskuje zawiłości kulturowe i tłumaczy jak stawiać skuteczny opór ciągłej potrzebie wysiłku i przekraczania możliwości. Jeśli czujecie, że wasze życie obraca się nadmiernie dookoła pędu za karierą i aktywnością, ta książka będzie doskonałą okazją na poszerzenie perspektywy i spojrzenie na życie od innej strony.

 

Poradnik dotyczący komunikacji w mediach społecznościowychStrategia komunikacji w social mediach
Norbert Oruba
59,00zł 27,90zł

Działania marketingowe w mediach społecznościowych mogą kojarzyć się z inwazyjnymi reklamami. Jednak nie musi tak być! Z biegiem rozwoju, najlepsze kanały marketingowe zaczęły prowadzić komunikację z taką z taką gracją i subtelnością, że gładko wtapiają się w ekosystem platform. Aczkolwiek, naturalna prezencja w social mediach nie jest dziełem przypadku, firmy muszą wdrażać w życie szereg adekwatnych strategii. Norbert Oruba po mistrzowsku wykłada, w jaki sposób kształtować digitalowe działania przedsiębiorstwa tak, żeby dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców. Uwagę pasjonatów zwracają również rozdziały o efektywnym radzeniu sobie z kryzysami i analizie profilu konsumentów. W końcu warto być przygotowanym zanim mleko się rozleje.

 

poradnik programowaniaCzysty kod. Podręcznik dobrego programisty
Robert Martin
69,00zł 33,90zł

Rewolucja technologiczna sprawia, że umiejętności programistyczne przydają się w coraz większym zakresie branż. Kodowaniem zajmuje się już nie tylko wąsko rozumiany sektor IT, ale również osoby specjalizujące się w analizie danych, automatyzacji procesów czy prototypowaniu. Zdarza się jednak, że takim programistom brakuje solidnych podstaw metodycznych. Przez to bez przerwy gubią się w gąszczu niechlujnie napisanego i pokrętnego kodu. Na szczęście z odsieczą przychodzi genialny podręcznik Roberta Martina. Autor wyjaśnia, jak efektywnie pisać kod tak, żeby był czysty i czytelny oraz jak poprawiać w nim błędy. Książkę tę można z czystym sercem polecić każdemu, kto chciałby porządnie ugruntować swoją wiedzę i nauczyć się dobrych praktyk. Dzięki nim programowanie nie będzie udręką, lecz stanie się przyjemnością.  

 

praktyczna książka o pracy menadżeraPoradnik dla menedżerów. Na starcie zachowaj spokój i pozostań sobą 
Dorota Kożusznik-Solarska
39,00zł 16,90zł

Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz, na co trafisz. Niespodziewany awans w pracy to jedno z przyjemniejszych zaskoczeń. Niemniej, znaczny wzrost odpowiedzialności nieodzownie wiąże się ze sporym stresem. Co zrobić, gdy na pewnym etapie kariery wyląduje się nagle na stanowisku kierowniczym? W takiej sytuacji najlepiej sięgnąć po wyśmienity poradnik Doroty Kożusznik-Solarskiej, przedstawiający sprawdzone metody, narzędzia i wzorce dla początkujących menedżerów. Dzięki zawartym radom, każdy czytelnik dowie się jak zostać prawdziwym liderem, nie tylko w nazwie. 

 

 

A to tylko kilka przykładów z całej gamy ponad 50 tys. ebooków, audiobooków, książek papierowych i kursów oferowanych przez Ebookpoint. Już dzisiaj możecie zacząć budować swoją aleksandryjską bibliotekę, żeby stać się prawdziwym liderem w swojej branży.


Artykuł sponsorowany powstał we współpracy z Ebookpoint.

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock.com / stockfour

Redaktorka

Z wykształcenia filolog języka francuskiego, jednak od najmłodszych lat emocjonalnie związana z dziennikarstwem i działalnością literacką. Interesuje się szerokim wachlarzem tematycznym, zaczynając od kwestii językowych, kulturowych i społecznych, poprzez finanse i ekonomię, aż po naukę i prawo. Można powiedzieć, że w życiu podąża za iście renesansową definicją bycia "humanistą".

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze